Vážení zákazníci. V souvislosti s usnesením vlády funguje provozovna pouze pro expedici internetových objednávek. Zboží doručujeme pomocí přepravních služeb PPL (lze platit pouze platební kartou řidiči) nebo DPD (lze platit pouze platební kartou řidiči). Pro platbu doporučujeme využít platbu zálohovou fakturou. Tu obdržíte v momentě, kdy bude zboží připraveno k expedici (neplatíte dopředu něco co nelze dodat). Na zálohové faktuře je QR kód. Bankovní mobilní aplikace umožní oskenováním QR kódu automaticky načíst platební údaje, takže můžete zaplatit jednoduše rychle a bezchybně.

Výčepní zařízení CWP 300 4x smyčka Green Line + Alkoholtester zdarma

Kód: 0205
Alkoholtester ZDARMA
ZdarmaZdarma
Výčepní zařízení CWP 300 4x smyčka Green Line  + Alkoholtester zdarma
33 517 Kč 27 700 Kč bez DPH
3 - 6 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Vodní podstolový chladič LINDR CWP 300 je profesionální zařízení, které vyčnívá z řady vodních chladičů nejen svým designem a kvalitním zpracováním, ale hlavně zcela inovativním uspořádáním a využitím maximálního výkonu chladící jednotky.
  • Konstrukce chladiče je naprostou novinkou v této kategorii ná-pojových chladičů. Chladící výkon průběžný 250-270l/ hod., maximální 300l/ hod.
  • Moderní kompresorová chladící jednotka CWP LINDR využívá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost. Duální systém automaticky zajistí maximální výrobu ledové banky v okamžiku kdy není potřebný plný výkon systému CWP. Kvalitní a rovnoměrné vychlazení nápoje probíhá bez teplotního šoku v dostatečně dlouhém nerezovém šneku. Kvalitně vychlazený nápoj je připraven již po 8-10 min. od zapnutí přístroje a lze jeho teplotu plynule regulovat pomocí termostatu.
  • Zařízení je vybaveno doprovodným čerpadlem pro perfektní dochlazení stáčeného nápoje až k výčepnímu kohoutu.
  • Moderní uspořádání chladící technologie LINDR zaručuje jedno-duchost a snižuje časovou náročnost údržby, servisu a mon-tážních prací. Tím snižuje finanční náklady na provoz zařízení.
  • Chladící technologie LINDR je o 45% výkonnější než její elektrický příkon.
  • Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem, jsou zárukou bezproblémového, tichého chodu jednotky a dlouhé životnosti tohoto chladiče.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: