Vážení zákazníci. V souvislosti s usnesením vlády funguje provozovna pouze pro expedici internetových objednávek. Zboží doručujeme pomocí přepravních služeb PPL (lze platit pouze platební kartou řidiči) nebo DPD (lze platit pouze platební kartou řidiči). Pro platbu doporučujeme využít platbu zálohovou fakturou. Tu obdržíte v momentě, kdy bude zboží připraveno k expedici (neplatíte dopředu něco co nelze dodat). Na zálohové faktuře je QR kód. Bankovní mobilní aplikace umožní oskenováním QR kódu automaticky načíst platební údaje, takže můžete zaplatit jednoduše rychle a bezchybně.

Půjčovna výčepního zařízení Příbram

Vážení zákazníci

Rozhodli jsme se pro Vás nově otevřít i půjčovnu výčepních zařízení. Chtěli bychom tímto ještě více zpřístupnit výčepní zařízení i uživatelům, kterým se nevyplatí pivní chlazení kupovat pouze na občasné použití.

V nabídce půjčovny naleznete model s integrovaným vzduchovým kompresorem

PYGMY 25/K

filename_112

 

KONTAKT 40/K

00071_l


Samozřejmě půjčujeme kompletní sestavy včetně naražeče dle výběru piva, které budete chtít konzumovat.

Zápůjční ceník:

Sestava pivního chlazení Půjčovné na 1 den Půjčovné na víkend (Pá - Po)
     
PYGMY 25/K 300,- (bez DPH) 600,- (bez DPH)
     
KONTAKT 40/K 450,- (bez DPH) 900,- (bez DPH)

 

Půjčující složí zálohu, která bude po vrácení nepoškozeného výčepního zařízení včetně příslušenství navrácena.

Výše zálohy:

  Při předložení dokladu totožnosti Bez dokladu totožnosti
PYGMY 25/K 5.000,- 13.000,-
KONTAKT 40/K 8.000,- 19.000,-

 

Informace o zapůjčení výčepních zařízení můžete získat na tel. číslech:

 • +420 723 882 255

 • +420 607 225 608

Nabídka půjčovny pivních chlazení platí pro Příbram a přilehlé okolí.

Před objednáním si pozorně přečtěte níže uvedené zápůjční podmínky.

 

Zápůjční podmínky

 

 • K zapůjčení je k dispozici model pivního chlazení PYGMY 25/K nebo KONTAKT 40/K včetně potřebného příslušenství (Naražeče, hadice, rychlospojky)
 • Zapůjčení pivního chlazení je možné pouze po osobním vyzvednutí a vrácení
 • Poskytovatel negarantuje 100% dostupnost výčepních zařízení v jakékoliv době.
 • Půjčující není povinen po použití provést údržbu pivního chlazení ve formě propláchnutí a vyčištění, tuto službu zajišťuje poskytovatel a je součástí ceny zapůjčení.
 • Zapůjčení pivního chlazení a jeho vrácení je možné v pracovní době tj. Pondělí - Pátek 9:00 - 16:00 hod. V jiný čas pouze po telefonické dohodě.
 • Zapůjčené výčepní zařízení i s příslušenstvím bude vráceno v dohodnutý den nejpozději do 15:00, pokud nebude domluveno jinak.
 • Při nedodržení dne vrácení se k ceně připočítává dvojnásobek jednodenní ceny za každý den prodlení.
 • Půjčující složí poskytovali vratnou zálohu pro pokrytí případných škod způsobených na zapůjčeném zařízení. Tato záloha bude po vrácení nepoškozeného zařízení, včetně kompletního příslušenství, navrácena půjčujícímu.
 • Poškodí-li půjčující zapůjčený předmět, nebo nevrátí-li půjčené příslušenství, zavazuje se, že poskytovateli uhradí plnou výši nákladů na opravu v autorizovaném servisu. Tyto náklady budou odečteny od složené zálohy, která bude vrácena až po opravě. Půjde-li o neopravitelnou závadu nebo ztrátu, propadne celá záloha poskytovateli. Půjčující dostane kopii servisního protokolu od autorizovaného servisu.
 • Půjčující doloží svou totožnost občanským průkazem a telefonním číslem, a svým podpisem zápůjčního listu se zavazuje dodržet tyto zápůjční podmínky.