SOUDEK 20 Green Line NEW + Dárek zdarma

Kód: 13_SO18N
Dárek ZDARMA
Značka: LINDR
18 772 Kč 15 514 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Luxusní stolové chlazení bez integrovaného vzduchového kompresoru

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

  • INOVACE – Všechny naše luxusní chladiče prochází nepřetržitým vývojem a splňují nejnovější bezpečnostní normy a certifikace (české i evropské).
  • DESIGN – Masivní dubové dřevo v kombinaci s nerezovými doplňky propůjčuje chladiči nezaměnitelný vzhled.
  • NEREZOVÝ KOHOUT – Pro stáčení vína nabízíme variantu s nerezovým kohoutem, která je optimální jak z hlediska životnosti, tak hygieny.
  • VÝKON – Výčepní zařízení SOUDEK 20 NEW GREEN LINE umožňuje zvýšeným průběžným výkonem 15-20 l/hod. podávání zhruba 30-40 kvalitně vychlazených nápojů během jedné hodiny.
  • GREEN LINE – Technologie LINDR GREEN LINE využívá ekologické chladivo R-290, a je tak šetrná k životnímu prostředí. Díky této konstrukci dosahuje každý z výrobků o 20 % vyšší energetickou účinnost a o 20 % nižší spotřebu elektrické energie. Při jeho výrobě provádíme systémovou úsporu energií.
  • RYCHLOST NACHLAZENÍ – Unikátní konstrukce chladicího bloku s perfektně vyladěným okruhem zaručí nejen vychlazení nápoje během několika minut od zapnutí, ale také udržení konstantní teploty v případě čepovaní více nápojů v krátkém čase najednou.
  • OBJEM NÁPOJE V CHLADICÍM BLOKU – Charakteristickým znakem našich chladičů je velký objem nápoje v chladicím bloku. I ty nejmenší modely z řady luxusních chladičů ho mají minimálně 0,5 l. Jednotný vnitřní průměr chladicí smyčky (7 mm) od naražeče až po kohout zaručuje čistotu a optimální průtok nápoje.
  • VÝBAVA – Standardní dodávanou součástí je termostat umožňující plynulou a přesnou regulaci teploty nápoje, výčepní kohout, klíč na kohouty, odkapní miska a rychlospojky pro snadné připojení.
  • CELKOVÁ KOMPAKTNOST – Přenosné chladiče SOUDEK mají nejlepší poměr výkonu, rozměrů a ceny na trhu.

  

POZOR! Pro používání tohoto pivního chlazení je nutné mít příslušenství (naražeč, hadice apod.)

Pro nákup kompletní sestavy včetně příslušenství klikněte ZDE

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ... bez kompresoru
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: